Aby zobaczyć wszystkie elementy z kolekcji INES WHITE kliknij tutaj!
Ponadczasowa romantyczna kolekcja Ines w klasycznym stylu powróciła do świata dziecka.
Kolekcja zdobiona jest stylowymi frezami oraz pięknymi ręcznie wykonanymi porcelanowymi uchwytami. Jest kolekcją uniwersalną przeznaczoną zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców.
Półka z kolekcji Ines jest bardzo praktycznym meblem. W zależności od celu może spełniać bardzo wiele funkcji. Można ją powiesić nad komodą aby mieć dostęp do najpotrzebniejszych akcesoriów małego dziecka lub ozdobić ramkami, obrazkami, przechowywać książeczki, małe skarby, płyty itp. Półka posiada trzy praktyczne wieszaczki, na których można powiesić pieluszki, ręczniczki, ubranka. Starsze dzieci na pewno wykorzystają je do zawieszenia kluczy, torebek, ulubionych apaszek lub czapek.
Wymiary:
szerokość: 77 cm
głębokość: 22,5 cm
wysokość: 40 cm
Półka wykonana jest z płyty MDF lakierowanej na kolor biały (elegant white - RAL9010) oraz płyty wiórowej. Materiały są bezpieczne dla dziecka.
Produkt do samodzielnego montażu.
Meble wykończone są specjalnie wyselekcjonowaną farbą włoskiego dostawcy, która ma wyjątkowe funkcje utwardzające, dzięki czemu meble są odporne na dwa typy uszkodzeń:
chemiczne: chroni przed działaniami cieczy typu woda, mleczka, oliwki i inne detergenty,
mechaniczne: chroni przed wszelkiego rodzaju zarysowaniami powstałymi w skutek użytkowania mebli.
Dobrana farba tworzy idealnie gładką strukturę powłoki tzw. zamkniętoporową. Specjalne substancje matujące tworzą efekt delikatnej satyny. Farba posiada wszystkie wymagane certyfikaty. Dodatkowo, przed wdrożeniem do sprzedaży wylakierowany mebel testowany jest w laboratoriach pod względem emisji. Dzięki specjalnie utwardzonej, „zsieciowanej” farbie, nie emitowane są żadne substancje szkodliwe, co oznacza, że farba jest całkowicie bezpieczna dla dziecka. Powłoka lakiernicza po utwardzeniu staje się ciałem stałym.
Farba jest bezpieczna dla dzieci, certyfikowana zgodnie z normą EN71/3.
Dodatkowe informacje:
Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego zmontowania. Do każdego mebla dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu, która krok po kroku pokazuje jak należy zmontować dany mebel. W paczkach znajduje się również wyposażenie niezbędne do zmontowania mebli.